Encyklopedie dějin města Brna

23. 3. 2010 IX. ročník Běhu kolem Myslivny - Encyklopedie dějin města Brna - Profil události

IX. ročník Běhu kolem Myslivny


  • 23. 3. 2010 


  • charakteristika

    AC Moravská Slavia Brno uspořádala v neděli dne 23. března 2010 za podpory Kohoutovice a Nový Lískovec IX. ročník Běhu kolem Myslivny, který je součástí Brněnského běžeckého poháru.
    Celkem startovalo 411 závodníků, na 10 km 205 mužů a veteránů, na 5 km 101 žen, veteránek, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žáků bylo celkem 46 a dětí z přípravek 59. Na start hlavního závodu se postavil i italský triatlonista Andrea Tabacchi, ale všechny pokořil čtyřicetiletý ultravytrvalec z pořádajícího klubu Daniel Orálek.


    VÍTĚZOVÉ V HLAVNÍCH KATEGORIÍCH:

    Hlavní závod na 10 km:
    1. ORÁLEK Daniel (AC Moravská Slavia Brno, 34:41)
    2. KUČERA Lukáš (UNI Brno - ASC Bučovice, 35:10)
    3. TABACCHI Andrea (ITALY, 35:23)

    Trať 10 km – muži nad 40 let:
    1. ORÁLEK Daniel (AC Moravská Slavia Brno, 34:41)

    Trať 10 km – muži nad 50 let:
    1. KRATOCHVÍL Pavel (SOKOL Rudíkov, 38:36)

    Trať 10 km – muži nad 60 let:
    1. HABERLAND Jan (Sokol Brno, 47:28)

    Trať 5 km – junioři:
    1. NOVOTNÝ Ondřej (KOB Moira Brno, 18:45)

    Trať 5 km – dorostenci:
    1. BRLICA Pavel (SK Žabovřesky Brno, 19:12)

    Trať 5 km – ženy:
    1. JIŘÍČKOVÁ Lenka (AHA Vyškov, 20:17)

    Trať 5 km – ženy nad 40 let:
    1. MARTINCOVÁ Ivana (AŽD Praha /Moravská Slavia Brno, 20:32)

    Trať 5 km – ženy nad 50 let:
    1. SLAVÍČKOVÁ Jarmila (BRNO, 24:42)

    Trať 5 km – ženy nad 60 let:
    1. DVOŘÁČKOVÁ Dagmar (TK Brno, 26:30)

    Trať 5 km – juniorky:
    1. MUSILOVÁ Erika (AC Moravská Slavia, 24:04)

    Trať 5 km – dorostenky:
    1. TANCEROVÁ Anna (Sokol Přísnotice, 23:21)

    Starší žáci – trať 1 500 m:
    1. Burian Jan (Biatlon Vyškov, 6:02)

    Starší žákyně – trať 1 500 m:
    1. Poláčková Pavlína (AHA Vyškov, 6:37)

    Mladší žáci – trať 1 000 m:
    1. Sedláček Ondřej (Sokol Holešov, 4:11)

    Mladší žákyně – trať 1 000 m:
    1. Floriánová Eliška (AP Brno, 4:12)

    Přípravka hoši (rok narození 1999–2000), trať 800 m:
    1. Michal Zamazal (Atletika Dvorská Blansko, 3:00,9)

    Přípravka dívky (rok narození 1999–2000), trať 800 m:
    1. Katka Tichá (Brno, 3:15,3)

    Přípravka hoši (rok narození 2001 a mladší), trať 400 m:
    1. Michael Kavín (Sebranice, 1:12.4)

    Přípravka dívky (rok narození 2001 a mladší), trať 400 m:
    1. Bára Prochová (AC Moravská Slavia Brno, 1:22,4)


  • události

    27. 3. 2011
    X. ročník Běhu kolem Myslivny 21. 3. 2009
    VIII. ročník Běhu kolem Myslivny 19. 3. 2007
    VI. ročník Běhu kolem Myslivny 18. 3. 2006
    V. ročník Běhu kolem Myslivny 19. 3. 2005
    IV. ročník Běhu kolem Myslivny
    další události (3)...
    20. 3. 2004
    III. ročník Běhu kolem Myslivny 15. 3. 2003
    II. ročník Běhu kolem Myslivny 16. 3. 2002
    I. ročník Běhu kolem Myslivny


  • autor

    MJ


Aktualizováno: 10. 3. 2015