Internetová encyklopedie dějin Brna

25. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha

25. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha


  • 31. 12. 2003 


  • katastr

    Nový Lískovec


  • charakteristika

    VÝSLEDKY:
    Rodiče s dětmi 1998 a mladší, trať 180 m:
    1. Prochová Barbora, 01, individuální, 1:50
    2. Zachariášová Alžběta, 01, individuální, 2:21
    3. Stratil Jan, 01, individuální, 2:22.

    Přípravka dívky 1996–1997, trať 400 m:
    1. Prochová Hana, 96, AC Moravská Slavia Brno, 1:26
    2. Tancerová Tereza, 96, Sokol Přísnotice, 1:32.

    Přípravka hoši 1996–1997, trať 400 m
    1. Piňos Ondřej, 96, individuální, 1:34
    2. Loukota Michal, 96, Favorit Brno, 1:35
    3. Grund Michal, 97, AC Moravská Slavia Brno, 1:50.

    Přípravka dívky 1994–1995, trať 750 m:
    1. Tancerová Anna, 94, Sokol Přísnotice, 3:13
    2. Reznerová Hana, 94, gymnastika MS Brno, 5:19
    3. Stratilová Kristína, 94, individuální, 6:21.

    Přípravka hoši 1994–1995, trať 750 m:
    1. Bělehrádek Michael, 94, individuální, 3:58
    2. Grund Daniel, 95, AC Moravská Slavia Brno, 4:17.

    Mladší žákyně 1993–1990, trať 750 m:
    1. Nerudová Lucie, 90, ARC Brno, 3:04
    2. Mrkosová Tereza, 90, AC Moravská Slavia Brno, 3:05
    3. Ambrosová Aneta, 90, AC Moravská Slavia Brno, 3:08
    4. Nemetzová Gabriela, 91, AC Moravská Slavia Brno, 3:22
    5. Horáková Alena, 93, Sokol Přísnotice, 3:23
    6. Frantová Alžběta, 92, Prdlavka SSSR, 4:07.

    Mladší žáci 1993–1990, trať 750 m:
    1. Juránek Štěpán, 90, Uni Brno-Orel Židenice, 2:47
    2. Bětuňák Bohumil, 90, AC Moravská Slavia Brno, 2:49
    3. Bělehrádek Tomáš, 91, AC Moravská Slavia Brno, 2:53
    4. Lidmila Jakub, 92, AC Moravská Slavia Brno, 3:06.

    Starší žákyně 1989–1988, trať 1500 m:
    1. Stříbrná Marie, 89, AC Moravská Slavia Brno, 6:33.

    Starší žáci 1989–1988, trať 1 500 m:
    1. Rudolecký Roman, 88, BYAC Brno, 5:07
    2. Gerža Adam, 89, AC Moravská Slavia Brno, 5:22
    3. Knapp Václav, 88, AC Moravská Slavia Brno, 5:29
    4. Nemetz David, 89, AC Moravská Slavia Brno, 6:09.

    Dorostenky 1986–1987, trať 3 500 m:
    1. Zachariášová Alice 87 ACP Junior Brno, 16:29
    2. Mateásková Alexandra 87 AC Moravská Slavia Brno, 16:37
    3. Urbánková Eva 86 AC Moravská Slavia Brno, 17:59
    4. Zachariášová Hana 86 individuální, 21:33.

    Dorostenci 1986–1987, trať 3 500 m:
    1. Servit Tomáš, 86, OLYMPO Brno, 14:17
    2. Pospíchal Zbyněk, 86, TTT Rájec Jestřebí, 14:57
    3. Vaněček Martin, 86, AC Moravská Slavia Brno, 16:36
    4. Báňa Marek, 87, individuální, 17:56.

    Ženy 1983 a starší, trať 3 500 m:
    1. Martincová Ivana, 63, AC Moravská Slavia Brno, 15:43
    2. Kociánová Jiřina, 81, VSK VUT Brno, 16:25
    3. Zachariášová Iva, 83, individuální, 18:34
    4. Kociánová Marie, 46, individuální Křenovice, 20:40
    5. Vrábelová Kateřina, 81, PLKI tým, 21:48
    6. Jirásková Věra, 55, BAARBAN, 25:04
    7. Kroupová Pavla, 65, individuální, 27:47.

    Lidový běh, trať 2 250 m:
    1. Tancer Václav, 70, Sokol Přísnotice, 10:36
    2. Juránek Stanislav, 56, Uni Brno-Orel Židenice, 10:36
    3. Kolofíková Kateřina, 80, SK Nový Lískovec, 10:42
    4. Kroupa Roman, 64, Sport. komise, 10:43
    5. Horáková Alena, 93, Sokol Přísnotice, 11:29
    6. Tancerová Anna, 94, Sokol Přísnotice, 11:52
    7. Ambrosová Aneta, 90, AC Moravská Slavia Brno, 12:59
    8. Stříbrná Marie, 89, AC Moravská Slavia Brno, 12:59
    9. Mrkosová Tereza, 90, AC Moravská Slavia Brno, 12:59
    10. Všetečka Petr, 48, RMČ Nový Lískovec, 13:34
    11. Matulová Martina, 72, individuální, 13:46
    12. Rezner Luboš, 65, individuální, 15:20
    13. Stratil Josef, 61, individuální, 15:56
    14. Prochová Blanka, 68, individuální, 18:33
    15. Ječmář Milan, 42, ZŠ Svážná Brno, 22:10.

    Muži veteráni 1953 a starší, trať 7500 m
    1. Sekanina Milan, 42, AC Moravská Slavia Brno, 34:15
    2. Lech Jiří, 37, PLKI tým, 35:40
    3. Plch Alois, 49, PLKI tým, 37:02
    4. David Ludvík, 51, AC Moravská Slavia Brno, 37:16
    5. Holý Josef, 41, individuální, 39:31
    6. Kubík Josef, 38, Ptačina Adamov, 39:53.

    Muži 1985 a starší, trať 7 500 m:
    1. Orálek Daniel, 70, AC Moravská Slavia Brno, 25:16
    2. Touška Igor, 83, AC Moravská Slavia Brno, 25:36
    3. Ondráček Tomáš, 77, Brno, 25:45
    4. Pospíchal Vladimír, 85, TTT Rájec Jestřebí, 26:11
    5. Hikl Tomáš, 81, AC Moravská Slavia Brno, 26:21
    6. Vích Šimon, 84, AC Moravská Slavia Brno, 28:51
    7. Borek Aleš, 77, VSK Universita Brno, 28:57
    8. Ptáček Pavel, 65, KPKS BETA Brno, 30:02
    9. Hedvábný Robert, 72, Sokol Nové Bránice, 30:17
    10. Krabáč Lubomír, 85, AC Moravská Slavia Brno, 30:20
    11. Zachariáš Zdeněk, 58, individuální, 31:04
    12. Novák Lubomír, 58, TTC Brno, 31:55
    13. Kubínek František 58 Orel Blažovice, 32:20
    14. Adámek Libor, 67, KOB MOIRA Brno, 32:25
    15. Mašlaň Jiří, 83, VSK VUT Brno, 32:34
    16. Kovařík Martin, 82, VSK VUT Brno, 33:18,
    17. Plch Richard, 64, AC Moravská Slavia Brno, 34:35
    18. Vejchoda Petr, 77, individuální, 35:02
    19. Prokop Miroslav, 61, individuální, 35:47
    20. Kouřil Jan, 61, individuální, 38:33
    21. Franta Jaroslav, 54, Prdlavka SSSR, 39:53.


  • zajímavosti

    Závod proběhl za deštivého počasí, 2°C.


  • události

    31. 12. 2013
    35. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2010
    32. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2009
    31. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2008
    30. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2007
    29. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha
    další události (4)...


  • osoby

    Richard Plch
    pojmenován po něm závod (od roku 1987)


  • autor

    MJ


Aktualizováno: 26. 12. 2018