Nové obrazy


Zbyněk Mrkos
Osoby »

Zbyněk Mrkos

Otakar Trhlík
Osoby »

Otakar Trhlík

Emanuel Barša
Osoby »

Emanuel Barša

Josef Krytinář
Osoby »

Josef Krytinář

František Kašpar
Osoby »

František Kašpar

Josef Chlup
Osoby »

Josef Chlup

Alois Julínek
Osoby »

Alois Julínek

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše
Stavby »

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše
Stavby »

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše

Výstaviště 1/405, Brněnské výstaviště
Stavby »

Výstaviště 1/405, Brněnské výstaviště

Ludvík Daněk
Osoby »

Ludvík Daněk

Karel Höger
Osoby »

Karel Höger

Rudolf Walter
Osoby »

Rudolf Walter

František Karel Studnička
Osoby »

František Karel Studnička

Jiří Janáček
Osoby »

Jiří Janáček

Emanuel Jaroš
Osoby »

Emanuel Jaroš

Udělení koncese Královopolské strojírně Lederer - Porges
Události »

Udělení koncese Královopolské strojírně Lederer - Porges

Udělení koncese Královopolské strojírně Lederer - Porges
Události »

Udělení koncese Královopolské strojírně Lederer - Porges

Karel Kapoun
Osoby »

Karel Kapoun

František Hodaň
Osoby »

František Hodaň

Jan Hlavatý
Osoby »

Jan Hlavatý

Paul Neumark
Osoby »

Paul Neumark

Provedena první transplantace jater v Československu
Události »

Provedena první transplantace jater v Československu

Provedena první transplantace jater v Československu
Události »

Provedena první transplantace jater v Československu

Provedena první transplantace jater v Československu
Události »

Provedena první transplantace jater v Československu

Provedena první transplantace jater v Československu
Události »

Provedena první transplantace jater v Československu

Vladimír Kořístek
Osoby »

Vladimír Kořístek

Spálená 3/277, Velká synagoga
Stavby »

Spálená 3/277, Velká synagoga

Spálená 3/277, Velká synagoga
Stavby »

Spálená 3/277, Velká synagoga

Skořepka 13/247, Synagoga Agudas Achim
Stavby »

Skořepka 13/247, Synagoga Agudas Achim

Ponávka 10/549, Nová synagoga
Stavby »

Ponávka 10/549, Nová synagoga

Ponávka 10/549, Nová synagoga
Stavby »

Ponávka 10/549, Nová synagoga

Jan Řezníček
Osoby »

Jan Řezníček

Josef Doležal
Osoby »

Josef Doležal

Jiří Waldhans
Osoby »

Jiří Waldhans

Jaroslav Vogel
Osoby »

Jaroslav Vogel

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje
Stavby »

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje
Stavby »

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje
Stavby »

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje
Stavby »

Klácelova 2/14, Sušilovy koleje

Edmund Back
Osoby »

Edmund Back

Edmund Back
Osoby »

Edmund Back

Edmund Back
Osoby »

Edmund Back

Josef Rajmund Langer
Osoby »

Josef Rajmund Langer

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše
Stavby »

náměstí Svobody, Kostel sv. Mikuláše

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem
Objekty »

sochařská realizace: sousoší sv. Anny s dítětem

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

František Fric
Osoby »

František Fric

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

František Fric
Osoby »

František Fric

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

sochařská realizace: Rozhovor
Objekty »

sochařská realizace: Rozhovor

Karel Langer
Osoby »

Karel Langer

Rajmund Langer
Osoby »

Rajmund Langer

Raimund Langer
Osoby »

Raimund Langer

Josef Rajmund Langer
Osoby »

Josef Rajmund Langer

František Učeň
Osoby »

František Učeň

František Učeň
Osoby »

František Učeň

František Učeň
Osoby »

František Učeň

Máňa Maratová
Osoby »

Máňa Maratová

Johann Grolich
Osoby »

Johann Grolich

boží muka: boží muka
Objekty »

boží muka: boží muka

boží muka: boží muka
Objekty »

boží muka: boží muka

boží muka: boží muka
Objekty »

boží muka: boží muka

boží muka: boží muka
Objekty »

boží muka: boží muka

boží muka: boží muka
Objekty »

boží muka: boží muka

kříž: pamětní kříž
Objekty »

kříž: pamětní kříž

pamětní deska: Masarykova škola
Objekty »

pamětní deska: Masarykova škola

Vladimír Bártek
Osoby »

Vladimír Bártek

Antonín Maxmilián Lang
Osoby »

Antonín Maxmilián Lang

Zeleného 51/825, Dětský domov Dagmar
Stavby »

Zeleného 51/825, Dětský domov Dagmar

Výstaviště 1/405, Brněnské výstaviště
Stavby »

Výstaviště 1/405, Brněnské výstaviště

Veletržní 19/920, Letohrádek Mitrovských
Stavby »

Veletržní 19/920, Letohrádek Mitrovských

Božetěchova 2/1, Kartuziánský klášter
Stavby »

Božetěchova 2/1, Kartuziánský klášter

kříž: pamětní kříž
Objekty »

kříž: pamětní kříž

kříž: pamětní kříž
Objekty »

kříž: pamětní kříž

James Bracegirdle
Osoby »

James Bracegirdle

Thomas Bracegirdle
Osoby »

Thomas Bracegirdle

Heinrich Alexander Luz
Osoby »

Heinrich Alexander Luz

Jakob Friedrich Schöll (Schoell)
Osoby »

Jakob Friedrich Schöll (Schoell)

Johann Reiff (Reif)
Osoby »

Johann Reiff (Reif)

Běhounská 12/110, obytný dům s cukrárnou Aida
Stavby »

Běhounská 12/110, obytný dům s cukrárnou Aida

Smetanova 41/593,
Stavby »

Smetanova 41/593, "Švédský" nájemný dům F. Schmeera

Konečného náměstí 1, 2, 3, Skupina nájemných domů F. Pawlu
Stavby »

Konečného náměstí 1, 2, 3, Skupina nájemných domů F. Pawlu

Koliště 43/71, Úrazová nemocnice
Stavby »

Koliště 43/71, Úrazová nemocnice

Antonínská 2/549, Nájemný dům K. Čupra
Stavby »

Antonínská 2/549, Nájemný dům K. Čupra

Dvořákova 10/646, obytný dům s obchody
Stavby »

Dvořákova 10/646, obytný dům s obchody

Solniční 15/17 (čp. 243), Hotel Slavia
Stavby »

Solniční 15/17 (čp. 243), Hotel Slavia

Veselá 2/173, Nájemný dům E. Tilla
Stavby »

Veselá 2/173, Nájemný dům E. Tilla