Internetová encyklopedie dějin Brna

26. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha

26. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha


  • 31. 12. 2004 


  • katastr

    Nový Lískovec


  • charakteristika

    VÝSLEDKY:
    Přípravka hoši (1997–1998), trať 400 m:
    1. Tancer Petr (1997), Sokol Přísnotice, 1:48
    2. Ptáček Patrik (1998), KPKS BETA Brno, 1:54
    3. Horáček Martin (1997), ACP Olymp Brno, 1:57.

    Přípravka dívky (1997–1998), trať 400 m :
    1. Stříbrná Veronika (1997), individuální, 2:06.

    Přípravka hoši (1995–1996), trať 750 m:
    1. Tuček Martin (1995), AC Moravská Slavia Brno, 3:22
    2. Loukota Michael (1996), Author Praha, 3:41
    3. Ptáček Pavel (1996), KPKS BETA Brno, 4:29.

    Přípravka dívky (1995–1996), trať 750 m:
    1. Prochová Hana (1996), AC Moravská Slavia Brno, 3:19
    2. Klementová Zdislava (1995), AC Bárka Bystrc, 3:22
    3. Tancerová Tereza (1996), Sokol Přísnotice, 3:29
    4. Bilčíková Michaela (1995), AC Moravská Slavia Brno, 3:34.

    Mladší žáci (1994–1991), trať 750 m:
    1. Bělehrádek Tomáš (1991), AC Moravská Slavia Brno, 2:34
    2. Regec Tomáš (1991), AC Moravská Slavia Brno, 2:42
    3. Klement Vojtěch (1992), AC Bárka Bystrc, 2:50
    4. Šedivý Dominik (1992), BYAC Brno, 3:28
    5. Grunhut Tomáš (1994), AC Moravská Slavia Brno, 3:34
    6. Kinter Dominik (1992), AC Moravská Slavia Brno, 3:54
    7. Bělehrádek Michael (1994), individuální, 4:00
    8. Jakubíček Robin (1992), AC Moravská Slavia Brno, 4:05
    9. Loukota Martin (1992), TBB Nový Lískovec, 4:14
    10. Rezner Ladislav (1992), AC Moravská Slavia Brno, 4:16.

    Mladší žákyně (1994–1991), trať 750 m:
    1. Horáčková Markéta (1991), ACP Olymp Brno, 2:45
    2. Slámová Gabriela (1991), ACP Olymp Brno, 2:55
    3. Horáková Alena (1993), Sokol Přísnotice, 3:00
    4. Tancerová Anna (1994), Sokol Přísnotice, 3:02
    5. Nemetzová Gabriela (1991), AC Moravská Slavia Brno, 3:21
    6. Reznerová Hana (1994), Sokol Brno I, 4:09
    7. Barešová Veronika (1994), Sokol Brno I, 4:19
    8. Tancerová Marie (1994), Sokol Přísnotice, 4:26.

    Starší žáci (1990–1989), trať 1 500 m:
    1. Pásler Tomáš (1989), AC Moravská Slavia Brno, 4:57
    2. Parfus Martin (1989), individuální, 5:37
    3. Nemetz David (1989), AC Moravská Slavia Brno, 5:49
    4. Ozner Jan (1989), individuální, 6:25
    5. Milan Tomáš (1990), individuální, 7:00
    6. Jakubíček Marek (1990), individuální, 7:09
    7. Kamenský Libor (1989), individuální, 7:16.

    Starší žákyně (1990–1989), trať 1 500 m:
    1. Mrkosová Tereza (1990), AC Moravská Slavia Brno, 5:50
    2. Stříbrná Marie (1989), AC Moravská Slavia Brno, 5:59
    3. Rigová Eliška (1989), ACP Olymp Brno, 6:15
    4. Malochová Šárka (1990), AC Moravská Slavia Brno NP.

    Dorostenci (1987–1988), trať 3 500 m:
    1. Kocourek Milan (1987), ARC Brno, 13:07
    2. Kubínek František (1988), OLYMPO TEAM, 13:29
    3. Knapp Václav (1988), AC Moravská Slavia Brno, 14:06
    4. Zelinka Jiří (1987), SK Žabovřesky Brno, 14:16
    5. Volavý Dominik (1988), individuální, 15:03
    6. Stříbrný Martin (1987), individuální, 15:17
    7. Vaněček Martin (1987), AC Moravská Slavia Brno, 15:27
    8. Krejčí Jiří (1990), Prdlavka SSSR Modřice, 18:39.

    Dorostenky (1987–1988), trať 3 500 m:
    1. Zachariášová Alice (1987), ACP Olymp Brno, 14:42
    2. Skybová Lucie (1987), ARC Brno, 16:21
    3. Tancerová Anna (1994), Sokol Přísnotice, 17:15
    4. Horáková Alena (1993), Sokol Přísnotice, 18:25.

    Rodiče s dětmi (1999 a mladší), trať 180 m:
    1. Matula Jakub (1999), individuální, 55,6 
    2. Humlíček Tomáš (2001), individuální, 1:07,4 
    3. Prochová Barbora (2001), individuální, 1:08,8 
    4. Punčochář Lukáš (2002), individuální, 1:52,3.

    Lidový běh, trať 2 120 m:
    1. Schwarz Josef (1955), Vapas Hrušovany n. Jev, 8:54
    2. Kroupa Roman (1964), ZŠ Svážná Brno, 9:34
    3. Tuček Libor (1965), ABC Cyklosport, 9:36
    4. Matula Jaroslav (1970), individuální, 10:52
    5. Stříbrná Marie (1989), AC Moravská Slavia Brno, 10:59
    6. Mrkosová Tereza (1990), AC Moravská Slavia Brno, 10:59
    7. Dusík Ondřej (1979), individuální, 11:14
    8. Krejčiříková Petra (1988), individuální, 12:14
    9. Všetečka Petr (1948), Nový Lískovec, 12:22
    10. Bumbalík Karel (1970), Příbor, 12:24
    11. Krejčiřík Petr (1955), individuální, 12:33
    12. Daněk Ondřej (1992), VHS Brno, 12:50
    13. Reznerová Hana (1994), Sokol Brno I, 13:25
    14. Rezner Luboš (1965), individuální, 15:01
    15. Prochová Blanka (1968), individuální, 16:35.

    Ženy (1984 a starší), trať 3 500 m:
    1. Kociánová Jiřina (1981), Křenovice, 14:55
    2. Zachariášová Iva (1983), individuální, 17:00
    3. Podmelová Vilma (1962), Prdlavka SSSR Modřice, 17:14
    4. Vrábelová Kateřina (1981), Zetor Brno, 18:31
    5. Žižlavská Renata (1958), individuální, 19:19
    6. Novotná Renata (1967), individuální, 19:47
    7. Ellingerová Dana (1938), individuální, 19:53
    8. Žákovská Alena (1962), Horizont kola Novák, 21:19
    9. Kociánová Marie (1946), Křenovice, 21:38
    10. Jirásková Věra (1955), Prdlavka SSSR Modřice, 22:33
    11. Kroupová Pavla (1966), individuální, 25:13.

    Muži veteráni (1964 a starší), trať 7 640 m:
    1. Kolínek František (1956), AK Perná, 31:19
    2. Gajdoš Jaroslav (1956), AK Perná, 31:42
    3. Krejčí Bronislav (1964), Prdlavka SSSR Modřice, 31:57
    4. Skyba Martin (1962), Barnex sport Brno, 32:39
    5. Procházka Vladimír (1952), Troubsko, 33:40
    6. Kubínek František (1958), Orel Blažovice, 34:35
    7. Volavý Vladimír (1955), Prdlavka SSSR Modřice, 35:02
    8. Mareš Bohumil (1951), LEAR, 36:33
    9. Holeček (1955), Barnex sport Brno, 37:47
    10. Krieg Petr (1949), BMT Brno, 37:52
    11. Suchánek Oto (1958), Sokol Syrovice, 38:47
    12. Žákovský Jiří (1960), individuální, 39:22
    13. Plch Richard (1964), TC Moravská Slavia Brno, 39:34
    14. Daněk Petr (1964), VHS Brno, 39:34
    15. Plch Alois (1949), Plki tým Brno, 40:00
    16. Juránek Stanislav (1956), Uni Brno-Orel Židenice, 41:34
    17. Holý Josef (1941), individuální, 41:57
    18. Kubík Radomír (1964), Triatlon klub Brno, 42:40
    19. Daněky Jan (1961), individuální, 42:56
    20. Kubín Josef (1938), Ptačina Adamov, 43:00
    21. Tuček Ladislav (1948), BMT Cejl, 43:01
    22. David Ludvík (1951), Sokol Slavkov, 43:02
    23. Franta Jaroslav (1954), Prdlavka SSSR Modřice, 43:02
    24. Pudelka Jaroslav (1953), Prdlavka SSSR Modřice, 53:25
    Škrabal Ivan (1938), Blansko DQ
    Kouřil Jan (1961), Prdlavka SSSR Modřice, NF.

    Muži 1984–1965 hlavní závod trať 7 640 m:
    1. Ospalý Filip (1976), AC Moravská Slavia Brno, 26:38
    2. Orálek Daniel (1970), AC Moravská Slavia Brno, 26:45
    3. Urbánek Jaroslav (1982), AC Moravská Slavia Brno, 26:45
    4. Hudák Hary (1967), RPG Brno, 28:37
    5. Servit Tomáš (1986), AC Moravská Slavia Brno, 28:43
    6. Holub Miroslav (1966), Bukovice, 30:07
    7. Xaver Tomáš (1983), VSK Univerzita Brno, 30:07
    8. Možný Radek (1985), individuální, 30:08
    9. Borek Aleš (1977), VSK Univerzita Brno, 30:42
    10. Ondráček Tomáš (1977), Vzácný kytky, 31:40
    11. Krajča Rudolf (1965), Vzácný kytky, 31:41
    12. Eker Jan (1965), individuální, 31:50
    13. Hedvábný Robert (1972), Sokol Nové Bránice, 32:59
    14. Ptáček Pavel (1965), KPKS BETA Brno, 33:15
    15. Krabáč Luboš (1985), AC Moravská Slavia Brno, 33:27
    16. Keller Michal (1975), Kopřivnice, 33:56
    17. Humlíček Aleš (1975), SK Žabovřesky Brno, 34:51
    18. Mašlaný Jiří (1983), VSK VUT Brno, 35:30
    19. Walter Karel (1975), AAC Brno, 35:48
    20. Juránek Štěpán (1990), Uni Brno-Orel Židenice, 36:06
    21. Šťastník Ondřej (1972), KPKS BETA Brno, 37:03
    22. Vejchoda Petr (1977), individuální, 38:39
    23. Šedivý Květoslav (1966), individuální, 39:06
    24. Lípa František (1976), individuální, 39:53.


  • události

    31. 12. 2013
    35. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2010
    32. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2009
    31. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2008
    30. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha 31. 12. 2007
    29. ročník Silvestrovského běhu - memoriál Richarda Plcha
    další události (4)...


  • osoby

    Richard Plch
    pojmenován po něm závod (od roku 1987)


  • autor

    MJ


Aktualizováno: 26. 12. 2018