Otevření venkovního saunového světa u Brněnské přehrady

6 / 2014


ulice

číslo orientační

4a


katastr

Kníničky, Bystrc


nej...

Česká republika
největší venkovní saunový areál


charakteristika

Síť wellness center Infinit vybudovala jako součást Maximus Resort Hotel Brno nový venkovní saunový svět, zasazený do přírody v okolí Brněnské přehrady. Je to unikátní koncept wellness alpského typu, který vznikl propojením nové venkovní části s rozsáhlým vnitřním SPA, privátní zónou s masážemi a zážitkovými koupelnami.


poznámka

Původně zde byl hotel rodinného typu, který v letech 2011–2012 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nový Maximus Resort Hotel Brno byl otevřen v červnu 2012, nabízí ubytování ve stylu Feng-shui, kongresové centrum, zážitkovou gastronomii v hotelové restauraci Portum, sportovní aktivity (tenis, bowling, wellness centrum se saunovým světem). Právě saunový svět byl v červnu 2014 byl propojen s venkovní částí, hosté si mohou užít relaxaci na celkové ploše 3 500 metrů čtverečních.
Unikátnost tohoto největšího tuzemského saunového světa spočívá v zasazení do přírody, venkovní částí protéká potok, kolem něho se nacházejí sauny s přírodním jezírkem. Venkovní sauny tvoří: Bylinná chýše, Vinný sklípek, Alchymistův svět, Sauna na jezeře a Finská sauna. Vnitřní sauny: Tropická sauna, Medová sauna, Parní solná lázeň a Turecké parní lázně.městská část

Menš


Aktualizováno: 24. 06. 2018