Otevření nového prodejního a servisního areálu automobilky Mercedes-Benz

24. 1. 2014


ulice

číslo orientační

100a


katastr

Dolní Heršpice


nej...

střední Evropa
nejmodernější prodejní a servisní centrum automobilky Mercede-Benz ve střední Evropě


charakteristika

V pořadí již druhý autosalón společnosti Hošek Motor a. s. v Brně byl otevřen v Brně.
Prodejní a servisní centrum s plochou více než 1500 m² bude vedle prodeje nových vozů poskytovat standardní mechanické servisní práce na nejmodernějším zařízení, včetně brzdové stolice pro vozy s náhonem 4×4. Měření geometrie bude prováděno laserovou technologií, speciálně vyvinutou pro Mercedes-Benz. Samozřejmostí zůstává plnění klimatizací, motorová diagnostika, seřizování světel včetně poslední generace LED diodového světelného systému, mytí a čištění vozidel.
Návštěvníci mají k dispozici 246 parkovacích stání.


účastníci

Miroslav Hošek, zakladatel společnosti


poznámka

Areál prodejního a servisního centra na Vídeňské vytvoří 50 nových pracovních míst, zpočátku bude zaměstnávat na 20 pracovníků. Celkově má společnost Hošek Motor, a. s. v současnosti 120 zaměstnanců.
Společnost Hošek Motor a.s., byla založena v roce 1995 jako zastoupení stuttgartské automobilky Mercedes-Benz. V roce 1996 byl slavnostně otevřen prodejně-servisní areál v Brně-Vinohradech, svého času největší soukromá domácí investice v prodejní síti Mercedes-Benz ve střední Evropě.
Hošek Motor a.s., nabízí kompletní sortiment vozů Mercedes-Benz, od osobních vozů přes dodávkové vozy až po těžkou techniku. Mezi ostatními dealery vyniká svými tuningovými aktivitami, nad rámec koncernového AMG zastupuje pro Českou a Slovenskou republiku světové úpravce vozů Mercedes-Benz Brabus a Carlsson. Své výjimečné postavení společnost potvrdila získáním ocenění nejlepší importér značky Brabus čtyři roky po sobě.
Společnost Hošek Motor a.s., má 120 zaměstnanců, v posledních letech prodává přibližně 650 nových osobních, užitkových, nákladních a použitých vozidel ročně. V roce 2013 překročily výnosy společnosti 1 mld. Kč.události

29. 5. 2013
Poklep základního kamene stavby autosalónu společnosti Hošek Motor


objekty

stavba autosalónu
základní kámen: Vídeňská 100a/01


městská část

Menš


Aktualizováno: 24. 06. 2018