Otevření BRuNO family parku v Brně-Slatině

28. 11. 2015


ulice

číslo orientační

2


katastr

Slatina


nej...

Česká republika
centrum je unikátní svou budovou a atrakcemi vyrobenými přímo na míru centra jako prototypy


charakteristika

V místě bývalých vojenských kasáren bylo otevřeno herní centrum pro celou rodinu s názvem „BRuNO family park“.
Na ploše 3 800 m² je k dispozici 40 atrakcí, tři tvořivé dílny, dětské fitness cvičení atd.
Součástí herního komplexu jsou dvě rodinné restaurace: brasserie Zobka a restaurace Hnízdo. Pro malé oslavence jsou k dispozici narozeninové salonky na dětské oslavy, diskotéky a karaoke show.


zajímavosti

Maskotem centra je čáp Bruno jako symbol rodinné pohody, název centra evokuje i jméno našeho města.


poznámka

Hlavní prostor nabízí atrakce pro děti od 4 do 15 let. Dominantou jsou Brunův, Opičí a Pavoučí komín, které jsou vzájemně propojeny tunely a chodbami. Dalšími atrakcemi jsou například trampolína, třípatrová prostorová síť, čtrnáctipatrový labyrint, lanové mosty a visuté žebříky, závěsné banány, chobotnice, autodrom, plovoucí lodičky, skluzavky, tobogány, 90 metrů podzemních chodeb, Čapí oko – panoramatická vyhlídka se skleněnou podlahou ve výšce 22 metrů. Pro děti ve věku do 4 čtyř let je k dispozici samostatný prostor „Mláďata“, vybavený atrakcemi a hračkami odpovídajícími tomuto věku.
Všechny atrakce byly vytvořeny na míru herního centra BRuNO family park a jsou určeny jak pro děti, tak i pro dospělé. Rodiče, kteří budou čekat na své děti, mají k dispozici čítárnu s vysokorychlostním připojením na internet, kde si mohou v klidu číst nebo pracovat. Kromě uvedených atrakcí BRuNO nabízí prostory „tvořivých dílen“ (výtvarné, počítačové a divadelní), kde děti budou rozvíjet svou zručnost a fantazii. Dílny budou provozovány jako pravidelné kroužky i jako jednorázové akce pro veřejnost.
Podrobné informace o otevírací době, cenách a akcích v novém centru lze získat na webových stránkách: http://www.brunofamilypark.cz/.


prameny, literatura

městská část

Menš


Aktualizováno: 24. 06. 2018